Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Sylwester IWNIOSKI
Dziękuję bardzo!
(-) Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Odpowiedz

Cytat: ks. Michelangelo Piccolomini SJ

JM Rektor
Uniwersytetu Rotryjskiego

dr net. prof. UR Carlo Lorenzo kardynał de Medici y Zep

Wasza Magnificencjo,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na studia bakalaureatu na wydziale teologicznym.
Motywuję swą prośbę chęcią poszerzenia horyzontów i wiedzy w sprawach teologicznych, liturgicznych oraz rozwoju naukowego i osobistego jako prezbitera Kościoła Rotryjskiego.

Z wyrazami szacunku,

Michelangelo Piccolomini,
22 czerwca 2018 roku
Odpowiedz

Wniosek rozpatruję pozytywnie, sam będę Wielebnego promotorem. Proszę więc o kontakt via gg: 34757559 lub pw.
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Mość,
prof. net. Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep

[Obrazek: 2s4JK.png]
Rektor UR, Datariusz Apostolski

Odpowiedz

Bóg zapłać Eminencji. Już to czynię.
Odpowiedz

Magnificencjo Rektorze,

Chciałbym wrócić do pracy na Uniwersytecie Rotryjskim. W czasach mojej młodości, gdy byłem młodym księdzem dogłębnie studiowałem historię Państwa Kościelnego Rotria i po latach znów chciałbym zostać kronikarzem Rotrii. Rzecz jasna, najbardziej interesują mnie studia historyczne i na tym dziale chciałbym podjąć pracę.

Z wyrazami szacunku,
(-) Nicolas Dreder
(-) Nicolò Stefano Dreder SJ

[Obrazek: 2KfNg.png]
Odpowiedz

(22.06.2018, 10:23:04)Michelangelo Piccolomini napisał(a):
Cytat: ks. Michelangelo Piccolomini SJ

JM Rektor

dr net. prof. UR Carlo Lorenzo kardynał de Medici y Zep

Wasza Magnificencjo,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na studia bakalaureatu na wydziale teologicznym.
Motywuję swą prośbę chęcią poszerzenia horyzontów i wiedzy w sprawach teologicznych, liturgicznych oraz rozwoju naukowego i osobistego jako prezbitera Kościoła Rotryjskiego.

Z wyrazami szacunku,

Michelangelo Piccolomini,
22 czerwca 2018 roku

Wasza Magnificencjo, chciałbym poinformować o rezygnacji ze studiów. Duch Święty nie obdarzył mnie wystarczającymi zdolnościami, abym je ukończył. 

Michelangelo Piccolomini SJ
Odpowiedz

Piotr Pawłowicz

JM Rektor

prof. dr net. Carlo Lorenzo kardynał de Medici y Zep

Wasza Magnificencjo,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na studia bakalaureatu na wydziale teologicznym oraz historycznym.
Motywuję swą prośbę chęcią poszerzenia horyzontów i wiedzy w sprawach teologicznych jak i historycznych. Mając także na uwadze chęć przyjęcia święceń kapłańskich.

Z wyrazami szacunku,

Piotr Pietorw,
07 sierpnia 2018 roku
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Odpowiedz

prof. net. Peter West 

JM Rektor

dr hab. Ksawery kardynał van Berden

Wasza Magnificencjo,
Składam na Wasze ręce mój wniosek o przyjęcie na wydział teologii Uniwersytetu Rotryjskiego.
Prośbę swą motywuje chęcią dalszej nauki oraz przekazywaniem wiary w Boga moim braciom i siostrom w Sarmacji.

(-) Peter West
15.09.2018
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018