Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek
Wasza Eminencjo, czcigodny Arcybiskupie,

Zwracam się z wielką prośbą, abyś na wzór Towarzystwa Jezusowego nadał Zakonowi Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika majątek Tivoli w skład którego wchodziłoby miasto, katedra pw. św. Michała Archanioła oraz dowolnie przez Ciebie nadana liczba wsi. W przypadku pozytywnej decyzji, założę konto w banku dla Tivoli.

Z prośbą o błogosławieństwo

o. Paolo biskup della Chiesa OSPPE 
Generał Zakonu Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika
Odpowiedz

Czcigodny Bracie Biskupie,

Obawiam się, iż Tivoli, jako majątek Domeny Patriarszej nie jest czymś, czym jako Arcybiskup Trydentu mogę dysponować. Sadzę, iż na temat Tivoli głos zabrać winien Jego Świątobliwość Klemens III będący posiadaczem tych dóbr.
Niestety nie mogę również zaproponować w zamian Tivoli czegokolwiek innego, gdyż Archidiecezja Trydencka nie posiada żadnych pokaźnych dóbr, które można by podzielić.

Pasterskim pozdrowieniem,
/-/ Albert Kardynał Orański
Arcybiskup Metropolita Trydentu
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

(18.04.2017, 14:41:47)Albert Orański napisał(a): Czcigodny Bracie Biskupie,

Obawiam się, iż Tivoli, jako majątek Domeny Patriarszej nie jest czymś, czym jako Arcybiskup Trydentu mogę dysponować. Sadzę, iż na temat Tivoli głos zabrać winien Jego Świątobliwość Klemens III będący posiadaczem tych dóbr.
Niestety nie mogę również zaproponować w zamian Tivoli czegokolwiek innego, gdyż Archidiecezja Trydencka nie posiada żadnych pokaźnych dóbr, które można by podzielić.

Pasterskim pozdrowieniem,
/-/ Albert Kardynał Orański
Arcybiskup Metropolita Trydentu

Ach, po prostu źle odczytałem Księgę Majątków Ziemskich. Przepraszam za zawrócenie głowy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019