Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sede vacante XXIII IV AD MMXVII
(23.07.2017, 22:50:48)Guliano Montini napisał(a): Przepraszam, bardzo przepraszam, że omyłkowo zalogowałem się na to konto, jednak korzystając z okazji, pragnę oświadczyć, że wyrok jest nieprawomocny, gdyż Trybun powołany był nieprawidłowo, przez Wilhelma Orańskiego. Z tego wynika, że wyrok jest nieważny. Wnoszę zatem o odbanowanie mojego konta.

To racja. Popieram, bo trzeba być obiektywnym. Przepraszam Guliano. Twoja sprawa musi być rozpatrzona raz jeszcze, chyba że Patriarcha okaże łaskę.
Odpowiedz

Jako iż okazałem skruchę i gotów jestem przybrać wór pokutny, a także dla ładu i pokoju w Rotrii, mam nadzieję, że nowy Patriarcha okaże mi łaskę.
Odpowiedz

(23.07.2017, 22:57:43)Guliano Giuseppe Montini napisał(a): Jako iż okazałem skruchę i gotów jestem przybrać wór pokutny, a także dla ładu i pokoju w Rotrii, mam nadzieję, że nowy Patriarcha okaże mi łaskę.

Ja też chcę zaprzestać naszych sporów i wyciągam rękę na pojednanie.
Odpowiedz

Podaję rękę i przytulam na znak pojednania.
Odpowiedz

Jestem zaskoczony obrotem spraw i tak szybkim konklawe. Trudno uwierzyć, że przeoczono tak ważny fakt jak legalność małżeństwa Jego Wysokości Wilhelma Orańskiego, a także wątpliwą kreację kardynalską Ekscelencji Orjona.
/-/Don Filippo Michael de Medici SJ,
Książę Palestriny
[Obrazek: 2ryzP.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019