Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akt przysposobienia do rodu Oranje-Nassau
[Obrazek: 2rwRM.png]

I zwróci serca ojców ku synom, a serca synów ku ich ojcom, abym, gdy przyjdę, nie obłożył ziemi klątwą.
(Ml 3,24)

[Obrazek: rc123_oddzielnik2.png]

Niechaj wszem i wobec będzie wiadome, iż mając na względzie dobro królewskiego i patriarszego rodu Oranje-Nassau, zatroskani o jego byt, mając na uwadze rodową spuściznę, która potrzebuje większej ilości rąk, by zachować swą świetność i glorię, postanawiamy w dniu dzisiejszym dokonać wzniosłego aktu przysposobienia. Pierwszego usynawiamy Czcigodnego Jacka Ostrogskiego-Radziwiłła, który począwszy od dnia dzisiejszego zwać się będzie Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau, jednocześnie nadajemy mu w wieczyste użytkowanie hrabstwo Westerlo w Księstwie Antwerpii. Drugim naszym synem czynimy Czcigodnego Christiana von Klucka, który od dziś przybiera imię Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau, jemu to nadajemy w wieczne posiadanie hrabstwo Kontich w Księstwie Antwerpii. Obaj nasi Prześwietni Synowie tytułować się będą od tej chwili począwszy tytułami: książę Niderlandów, Oranii, Nassau, Antwerpii i Mediolanu, książę Orański.

Dokument ten wiadomym czynimy, dla Nas i dla przyszłych pokoleń upubliczniamy na wieczną pamiątkę tegoż dnia wspaniałego i pamiętnego XVII, miesiąca VI, Anno Domini MMXVII.

(-) Willem Johannes van Oranje-Nassau
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

Gratuluję, choć Pana Klucka nie było dane mi poznać.
Odpowiedz

Był chyba na Szczycie Vaarlandu i Orientyki.
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau, Antwerpii i Mediolanu
hrabia Westerlo
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

(17.06.2017, 11:52:28)Maurycy Orański napisał(a): Był chyba na Szczycie Vaarlandu i Orientyki.

Wam za to Bracie gratuluję tej godności, zasłużyliście na nią.
Odpowiedz

Ja tam tak nie uważam. Blush
Jego Książęca Wysokość
hrabia Westerlo
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

Gratuluję serdecznie mojemu wnukowi i wielce się cieszę z nowych prawnucząt Smile Witamy w rodzie van Oranje-Nassau.
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

(17.06.2017, 14:02:40)Albert Orański napisał(a): Gratuluję serdecznie mojemu wnukowi i wielce się cieszę z nowych prawnucząt Smile Witamy w rodzie van Oranje-Nassau.

Dziękuje. Smile
Jego Książęca Wysokość
hrabia Westerlo
Odpowiedz

Dziękuję Ojcu za ten zaszczyt i dziękuję za wszystkie otrzymane gratulacje. Na chwałę rodu Oranje-Nassau!

Na szczycie nie byłem, można mnie natomiast kojarzyć z kilku zaproszeń na ceremonie. Byłem MSZ Królestwa Dreamlandu od października 2016 r. do 1 maja 2017 r.
Jego Książęca Wysokość
Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii, Nassau, Antwerpii i Mediolanu, hrabia Kontich
ambasador Królestwa Dreamlandu
Odpowiedz

Miło cię poznać bracie.
Jego Książęca Wysokość
hrabia Westerlo
Odpowiedz

Ja również gratuluję Waszej Świątobliwości powiększenia rodu o tak zacnych synów, a samy Książętom przystąpienia do znamienitego Rodu Orańskich.
[Obrazek: 65.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019