Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zjazd Familii Rodu Prześwietnego Medyceuszy i Zepów
Jego Arcychrześcijańska Mość wspominał, że uzupełni Galerię.
Odpowiedz

Aktualnie pochłania mnie realioza, ale dziś wieczór się do wszystkiego odniosę.
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Wysokość Trup,
prof. net. Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep
w historii: Patriarcha Leon III, król Skarlandu, Rotrii, Niderlandów, Estelli, 
Wielki Książę Toskanii, książę Surmenii, RONu, margrabia Bialenii.
Obecnie: truchło w grobowej tumbie.

Czasem lepiej dopełnić aktu wiecznej śmierci, niż wiecznie umierać.

[Obrazek: 2s4JK.png]

Odpowiedz

Zgłaszam się, ale będę zaglądał bardzo sporadycznie, bo primo, realioza: teraz jestem na urlopie, a za niedługo znów powrót do roboty, secundo, niedawno dano mi dość jasno do zrozumienia, że jestem tutaj niemile widziany, więc rozumiem, że to zaproszenie to tak bardziej kurtuazyjnie? W każdym razie jakbyście chcieli coś konkretnie ode mnie, to piszcie proszę via PW tutaj lub w RB. Ciao.
Carlo Giovanni de' Medici e Zep
Odpowiedz

Widać jaką prezentujesz postawę Bracie wobec swojej rodziny. Twoja kwestia również będzie podlegać obradom, ale w dalszej ich części. Na chwilę obecną czekam na wypowiedź Jego Arcychrześcijańskiej Mości, żebyśmy mogli, jak to lubią mówić politycy i dziennikarze, "dalej kontynuować".
Odpowiedz

Doprawdy szczyt bezczelności, gdy naczelny dyżurny transferowy rodów v-świata, który chwilę temu dołączył do danego rodu śmie wytykać innym jego członkom "postawę wobec rodziny" i straszyć zajęciem się ich "kwestią" na obradach zjazdu. Jak rozumiem ostateczne rozwiązanie kwestii karolińskiej, Pawle Wieniawo Aldobrandini McKinley Orański della Chiesa?
Odpowiedz

(06.09.2017, 20:37:02)Karol Medycejski napisał(a): Doprawdy szczyt bezczelności, gdy naczelny dyżurny transferowy rodów v-świata, który chwilę temu dołączył do danego rodu śmie wytykać innym jego członkom "postawę wobec rodziny" i straszyć zajęciem się ich "kwestią" na obradach zjazdu. Jak rozumiem ostateczne rozwiązanie kwestii karolińskiej, Pawle Wieniawo Aldobrandini McKinley Orański della Chiesa?

Nie miejsce tu i nie pora na obrażanie innych i wypominanie dawno zamkniętej przeszłości. Jeżeli chcesz, wypowiedz się w aktualnym temacie - prawie rodowym.
Odpowiedz

Nie prowadź zatem swoich osobistych utarczek pod płaszczykiem spraw rodu, na którego niekorzyść jeszcze nie tak dawno działałeś ani nie pouczaj mnie, bo nie masz do tego najmniejszej legitymacji. A jeśli któryś inny agnat ma jakieś do mnie pretensje lub problem, to niech powie to wprost a nie rzuca niepoważnymi pogróżkami i to jeszcze za pośrednictwem posłańców.

W kwestii zaś prawa to na razie nie mam o czym wyrażać opinii. Rację na pewno mają ci, którzy kontestują potrzebę rozbudowywania administracji lub regulacji, bo jedyny efekt jaki to przyniesie to dodatkowa linijka w sygnaturce/osobnym poście, które to co poniektórzy tak uwielbiają. 

Toskania zaś nie będzie się rozwijać, bo jedyne osoby z nią związane to Medyceusze a tu jest, przykro mi moi drodzy, ilość a nie jakość - i piszę też o sobie. Mój v-ojciec nie ma ani pomysłu ani czasu na rozwój Domeny. Zresztą nie dziwię mu się, sam bardzo rzadko bywam w mikronacjach. Reszta Medicich albo bywa jeszcze rzadziej, a jak już się pojawi to jest kompletnie bierna, albo ma to wszystko gdzieś i rozwija swoje prywatne poletko - każdy sobie rzepkę skrobie. Już daruję sobie tutaj nazwiska. Także jak cokolwiek REALNIE I WYMIERNIE może pójść do przodu. Zjazd się skończy i wszystko wróci do (nie)normalności - czytaj: marazm będzie trwać.
Odpowiedz

(06.09.2017, 22:29:01)Karol Medycejski napisał(a): Nie prowadź zatem swoich osobistych utarczek pod płaszczykiem spraw rodu, na którego niekorzyść jeszcze nie tak dawno działałeś ani nie pouczaj mnie, bo nie masz do tego najmniejszej legitymacji. A jeśli któryś inny agnat ma jakieś do mnie pretensje lub problem, to niech powie to wprost a nie rzuca niepoważnymi pogróżkami i to jeszcze za pośrednictwem posłańców.

W kwestii zaś prawa to na razie nie mam o czym wyrażać opinii. Rację na pewno mają ci, którzy kontestują potrzebę rozbudowywania administracji lub regulacji, bo jedyny efekt jaki to przyniesie to dodatkowa linijka w sygnaturce/osobnym poście, które to co poniektórzy tak uwielbiają. 

Toskania zaś nie będzie się rozwijać, bo jedyne osoby z nią związane to Medyceusze a tu jest, przykro mi moi drodzy, ilość a nie jakość - i piszę też o sobie. Mój v-ojciec nie ma ani pomysłu ani czasu na rozwój Domeny. Zresztą nie dziwię mu się, sam bardzo rzadko bywam w mikronacjach. Reszta Medicich albo bywa jeszcze rzadziej, a jak już się pojawi to jest kompletnie bierna, albo ma to wszystko gdzieś i rozwija swoje prywatne poletko - każdy sobie rzepkę skrobie. Już daruję sobie tutaj nazwiska. Także jak cokolwiek REALNIE I WYMIERNIE może pójść do przodu. Zjazd się skończy i wszystko wróci do (nie)normalności - czytaj: marazm będzie trwać.

Proszę, aby Jego Arcychrześcijańska Mość i Eminencja Karol Wawrzyniec odniósł się do tej wypowiedzi.
Odpowiedz

Co do Waszej wojenki to nie będę się odzywał. Nie interesuje mnie ona. Bo gdybym miał cokolwiek do któregoś z Was to by już albo jedno, albo obaj byście nie byli w rodzie.

Co do Toskanii - nie mam pomysłu, to prawda, bo jestem sam... Dlatego jednym z punktów była pewna zależność Medyceuszów od domu, tak bym nie pozostawał jedynym mieszkańcem dziedzictwa Lorenza de Medici. No ale co ja tam wiem, czego się tknąłem to się rozpadało...
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Wysokość Trup,
prof. net. Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep
w historii: Patriarcha Leon III, król Skarlandu, Rotrii, Niderlandów, Estelli, 
Wielki Książę Toskanii, książę Surmenii, RONu, margrabia Bialenii.
Obecnie: truchło w grobowej tumbie.

Czasem lepiej dopełnić aktu wiecznej śmierci, niż wiecznie umierać.

[Obrazek: 2s4JK.png]

Odpowiedz

Upadek Skarlandu nastąpił za innego władcy z naszej dynastii. Nie załamuj się Ojcze, będziemy radzić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019