Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WNIOSKI
Miejsce składania wniosków do Superiora Apostolskiego Seminarium Duchownego

Cytat:
Wzór wniosku o przyjęcie w poczet alumnów Apostolskiego Seminarium Duchownego

1. Data:
2. Imię i nazwisko:
3. Narodowość mikronacyjna:
4. Podmiot kierujący (Kościół partykularny albo zakon, do którego kandydat jest przypisany):
5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia):
6. Informacje o sobie:
7. Uzasadnienie:

Potwierdzam, że jestem wiernym Kościoła Rotryjskiego i nie należę do innego związku religijnego oraz nie wyznaję innej v-religii. Jednocześnie deklaruję, że w swoim v-życiu nie działałem na szkodę Kościoła Rotryjskiego, jak również Państwa Kościelnego Rotria.

(podpis)

PROGRAM FORMACYJNY

BIBLIOTEKA SEMINARYJNA (MATERIAŁY DO EGZAMINU)
Odpowiedz

wniosek o przyjęcie w poczet alumnów Apostolskiego Seminarium Duchownego

1. Data: 03-05-2020
2. Imię i nazwisko: Dominik de Roche
3. Narodowość mikronacyjna: RON
4. Podmiot kierujący (Kościół partykularny albo zakon, do którego kandydat jest przypisany): Zakon Jezuitów
5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia): teologia
6. Informacje o sobie: Lubię religię, ciekawostki o różnych rzeczach, ucze sie niemieckiego, jestem dobry z informatyki i histori za to kiepski z matmy.
7. Uzasadnienie: chcę wspomóc wiarę rotryjską i pragnę nowych doświadczeń, chciałbym pogłębić swoją wiedzę, oraz rozpowszechnić i odnowić zakon Jezuitów w RON oraz wspomóc tamtejsze kapłaństwo.

Potwierdzam, że jestem wiernym Kościoła Rotryjskiego i nie należę do innego związku religijnego oraz nie wyznaję innej v-religii. Jednocześnie deklaruję, że w swoim v-życiu nie działałem na szkodę Kościoła Rotryjskiego, jak również Państwa Kościelnego Rotria.

Dominik de Roche
Dominik Ostrogski
Odpowiedz

Czcigodny Diakonie,
z radością informuję, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Bardzo proszę o skontaktowanie się drogą prywatnej wiadomości z wyznaczonym tutorem, czyli Jego Ekscelencją Stanisławem Dmowskim, który jest pracownikiem Wydziału Teologicznego UR.
Odpowiedz

1. Data:
2. Imię i nazwisko:Tomasz_Adamus
3. Narodowość mikronacyjna:Księstwo Sarmacji
4. Podmiot kierujący (Kościół partykularny albo zakon, do którego kandydat jest przypisany):
5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia):historia
6. Informacje o sobie:Lubi się uczyć czegoś nowego
7. Uzasadnienie :Chciałbym spróbowac czego nowego

Odpowiedz

Szanowny Panie,
z radością informuję, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Bardzo proszę o skontaktowanie się drogą prywatnej wiadomości z wyznaczonym tutorem, czyli Monsignore Januszem Zabierajem, który jest pracownikiem Wydziału Historycznego UR. Jednocześnie informuję, że jako alumn zostanie Pan przypisany do diecezji rotryjskiej.
Odpowiedz

(06.08.2020, 11:16:41)Hieronim Sieniawski napisał(a):
Szanowny Panie,
z radością informuję, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Bardzo proszę o skontaktowanie się drogą prywatnej wiadomości z wyznaczonym tutorem, czyli Monsignore Januszem Zabierajem, który jest pracownikiem Wydziału Historycznego UR. Jednocześnie informuję, że jako alumn zostanie Pan przypisany do diecezji rotryjskiej.

Wasza Eminencjo,

jako tutor wydaję negatywną opinię na temat brata Tomasza_Adamusa. Alumn nie wykonuje poleceń, nie wkłada należytego wysiłku w realizację programu szkolenia, jako swoją pracę skopiował artykuł z Micropedii.

ks. inf. dr net. Janusz Adam Zabieraj SJ
ks. bp Stanisław Wieniawa OSI

[Obrazek: 100664266041852414.jpg]
Odpowiedz

Cytat: napisał(a):1. Data: 18 VIII AD 2020
2. Imię i nazwisko: Gagik Bagratyda
3. Narodowość mikronacyjna: Cesarstwo Bizantyjskie
4. Podmiot kierujący (Kościół partykularny albo zakon, do którego kandydat jest przypisany): Diecezja konstantynopolitańska
5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia): teologia
6. Informacje o sobie: pochodzenie ormiańskie.
7. Uzasadnienie: Chciałbym pielęgnować obrządek wschodni w Kościele Rotryjskim

Gagik Bagratyda
Gagik Bagratuni
Գագիկ Բագրատունի
Odpowiedz

Wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Gratuluję i życzę owocnej formacji! Bardzo proszę o skontaktowanie się z tutorem za pomocą PW lub GG.
Odpowiedz

Wasza Eminencjo,
Najdostojniejszy Rektorze Apostolskiego Seminarium Duchownego,

mając zaszczyt być tutorem Wielebnego Gagika Bagratydy ogromnie cieszę się, że Wielebny zdał egzamin na ocenę wręcz celującą, odpowiadając poprawnie na wszystkie postawione pytania, przez co wnioskuję o wydanie nominacji diakonatu.

W podziwie dla ogromu pracy i kunsztu wykonania odpowiednich rytuałów wschodnich wnoszę także do Waszej Eminencji o uznanie dorobku Wielebnego Gagika w postaci spisanych rytuałów jako odpowiednią pracę z zakresu teologii, którą pragnę ocenić na ocenę najwyższą cum eximia laude. Ufam, że szczodrość i wyrozumiałość Waszej Eminencji pozwoli na przyjęcie i rozpatrzenie pozytywnie mojego wniosku.

Z wyrazami rewerencji dla Waszej Eminencji,
(-) P. M. C. de Medici,
tutor
† PIO DE MEDICI
[-] 1 użytkownik polubienia ten post.
  • Gagik Bagratyda
Odpowiedz

Z radością przychylam się do wniosku Waszej Eminencji. Jednocześnie gratuluję pierwszemu absolwentowi zreformowanego Apostolskiego Seminarium Duchownego!
[-] 1 użytkownik polubienia ten post.
  • Gagik Bagratyda
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2024 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2024 Styl © iAndrew 2016-2024 Edit © Axwell 2017-2024