Ankieta: Kto zostanie XLI Patriarchą Rotrii?
Stanisław Wieniawa kardynał della Rotria OSI
0%
0 0%
Pius Maria kardynał de Medici
15.38%
2 15.38%
Mikołaj kardynał Dreder
38.46%
5 38.46%
Henryk Sanchez kardynał Oviedo
23.08%
3 23.08%
Stanisław kardynał Dmowski
15.38%
2 15.38%
Aureliusz kardynał Medyceusz-Zep
7.69%
1 7.69%
Kandydat spoza Kolegium Elektorów
0%
0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław WieniawaTOTO Patriarcha styczeń 2022
Shocked 
Kto zostanie następnym Biskupem Rotrii, a nie kogo widzicie w tej roli.
ks. bp dr net. Stanisław Wieniawa OSI

[Obrazek: Herb-biskupa-Zabieraja.png]
[-] 1 użytkownik polubienia ten post.
  • Stefano Agostini
Odpowiedz

W Skarlandzie również zrobiliśmy sobie taką ankietę. Smile Wink
Jednak TOTO Patriarcha jest jedno.
/-/ Bp Miguel Jorge de Catalan OSI
Biskup Lwowski
Príncipe de Scarlaña
Ekonom Patriarszy

[Obrazek: Alter_alterum_docet_3.png]
  • Stefano Agostini
Odpowiedz

Hmm... Więcej kandydatów niż poprzednio. To może być ciekawe konklawe. Smile
Jednak w tych zawodach jest chyba co najmniej jeden czarny koń / lub pewniak tych zawodów..
(+) x. inf. Stefano Agostini
Wikariusz Generalny Archidiecezji Walenckiej
Kanonik Kapituły Archikatedralnej Bazyliki św. Jana na Lateranie
Protonotariusz Apostolski

[Obrazek: 27Wq6G2.png]
[Obrazek: 1146.png]
Odpowiedz

Czy kiedykolwiek czarny koń się sprawdził?

Odpowiedz

(29.01.2022, 14:57:11)Stanislao della Rotria napisał(a): Czy kiedykolwiek czarny koń się sprawdził?
Chyba nigdy. Ale teraz nieco mnie zaskoczyło, bo każdy ma min. jeden głos. Smile
(+) x. inf. Stefano Agostini
Wikariusz Generalny Archidiecezji Walenckiej
Kanonik Kapituły Archikatedralnej Bazyliki św. Jana na Lateranie
Protonotariusz Apostolski

[Obrazek: 27Wq6G2.png]
[Obrazek: 1146.png]
Odpowiedz

(29.01.2022, 13:31:51)Stefano Agostini napisał(a): Hmm... Więcej kandydatów niż poprzednio. To może być ciekawe konklawe. Smile
Jednak w tych zawodach jest chyba co najmniej jeden czarny koń / lub pewniak tych zawodów..

Nie no, stara gwardia ma większość. Dreder albo Dmowski, o ile Wieniawa będzie głosował przeciw starej gwardii
(-) Fiodor Anatoljewicz Godunow
  • Miguel de Catalan
Odpowiedz

Information 
Niezwykłe;
Cytat:- Cisza. cisza.. czekać.. czekać...

*Sede Vacante rozpoczyna się*:
- Aaaaatak.
Big Grin Wink
To jest niemożliwe, jak to się zmienia. Choć wiadomo, że te ankiety nigdy nie trafiały idealnie w późniejsze wyniki. 
Ja mam moje przemyślenia co do tego konklawe.;
Mianowicie. 
- Stanisław Wieniawa kardynał della Rotria OSI - Były Leon IV, nie będzie raczej ubiegał się o Tron Pawłowy, bo nie po to chyba abdykował aby być wybranym ponownie
- Pius Maria kardynał de Medici - "starszy", trochę zmęczony polityką oraz zabawą, może nawet lekko wypalony. Pomimo zapowiedzi przed poprzednim Konklawe, to już po wyborze nie za wiele zrobił. Realioza itd. (nie oceniamy, dajemy jedynie fakty)
- Mikołaj kardynał Dreder - powrócił wczoraj... zmęczony, zapowiedział, że nie będzie się za dużo udział, choć będzie pomagał. Nie wiem, dlaczego prowadzi w ankiecie skoro sam niejako się wyklucza z możliwości.
- Stanisław kardynał Dmowski - niby młody, ale w mikronacjach już nie. Ogólnie wybór mogły być dobrymi i jest jednym z tych nad którymi będą kardynałowie mogli rozmawiać. W końcu jest młody, czyli spoza grona. Jednak ! Jak sam w rozmowie ze mną przyznał, dopada go realioza, dlatego nie sądzę aby ubiegał się o tytuł.
- Aureliusz kardynał Medyceusz-Zep - również powraca do Rotrii, po długim okresie niebytu. Kardynał emeryt, czyli kardynał nie elektor, skąd on na liście i czemu ma przy nazwisku jeden głos... Bóg raczy wiedzieć.
- Michał Franciszek Lisewicz - kardynał świecki, nawet nie pojawił się na liście. (oprócz tego również nie potwierdził przybycia. W rozmowie prywatnej wyznał, że raczej nie da rady przybyć.)
- Kandydat spoza Kolegium Elektorów - raczej mało prawdopodobne abym ja, lub JE Abp. Krzysztof Windsor, lub któryś z pozostałych kapłanów został wybrany.
- Henryk Sanchez kardynał Oviedo - I pozostał on. Kandydat spoza kolegium, można by rzec taki wyczekiwany, oczekiwany, upragniony przez niektórych. Patrząc na poprzednie ankiety, zapewne o nim wszyscy myśleli głosując w TOTO Patriarcha na opcję Kandydat spoza Kolegium Elektorów. Młody, choć w mikronacjach już 3 lata. Kardynał, kandydat z młodego pokolenia. Najpewniej kontynuator dzieła Patriarchy Leona IV. Całkiem przyzwoicie aktywny w swojej archidiecezji, choć nie tylko, bo nie raz udzielał się w Rotrii. Prawdopodobnie lekarstwo na Rotrię. Jedyny, który w ostatnim czasie coś robi, działa i aktywizuje.
Czy wygra on, czy ktoś inny to się dowiemy już po konklawe. Polecam Kardynałom elektorom oraz tym, którzy głosują zapoznać się z tą moją analizą aktualnego Kolegium Kardynalskiego.
Biskup Lwowski
Príncipe de Scarlaña
Ekonom Patriarszy

Odpowiedz

Przeczuwam, że sporo posiedzimy w Sykstynie.

[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Enrique Sánchez Oviedo, Miguel de Catalan
Odpowiedz

Ciekawa analiza Wasza Ekscelencjo Księże Biskupie @Miguel de Catalan.
  • Miguel de Catalan
Odpowiedz

(31.01.2022, 13:51:24)Stanislao della Rotria napisał(a): Przeczuwam, że sporo posiedzimy w Sykstynie.
Ja zakładam, że jedno albo dwa głosowania. Smile 

(31.01.2022, 13:58:06)Enrique Sánchez Oviedo napisał(a): Ciekawa analiza Wasza Ekscelencjo Księże Biskupie @Miguel de Catalan.
Dziękuję. Smile
Biskup Lwowski
Príncipe de Scarlaña
Ekonom Patriarszy

• Enrique Sánchez Oviedo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2022 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2022 Styl © iAndrew 2016-2022 Edit © Axwell 2017-2022