Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klemens VMafia Rotryjska
#1
Cytat:Mafia Rotryjska 

[Obrazek: 99708178136039480_t.jpg]

Ksiądz Tymoteusz Dostojewski postanowił odwiedzić dzisiaj Apostolskie Seminarium Duchowne, gdy wszedł do budynku Seminarium jeden z księży zaprowadził go do jednego z pomieszczeń, w którym mieścił się jego pokój. Ksiądz Dostojewski popijał latte i rozmawiał z księżmi, którzy pracowali w Apostolskim i Seminarium Duchownym. Po długiej rozmowie ksiądz Dostojewski udał się do swojego mieszkania, gdzie czytał gazety i oglądał Radio Rotryjskie, rozmawiał też z sąsiadami, którzy powiedzieli że odbiornik pochodzi z czasów pontyfikatu Jego Świątobliwości Piusa IV. 

Po obiedzie ksiądz Dostojewski postanowił przejść się po Apostolskim Mieście Rotria, obserwując widoki oraz kamienice. Gdy się przechadzał się po Apostolskim Mieście Rotria zauważył czarny samochód, który się zatrzymał. Wysiedli z niego czterej elegancko ubrani mężczyźni, którzy zmierzyli w jego stronę, gdy ksiądz Dostojewski patrzył na miejskie kamienice jeden z mężczyzn podszedł do niego, nagle z kieszeni wyciągnął pistolet, z którego próbował strzelać. Ksiądz został trafiony, ale rana była lekka, jednak musiał być przetransportowany do szpitala.
(+Sanctitas Sua Clemens PP. V
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae

[Obrazek: 66f458b3f8357.png]
Odpowiedz

#2
Potwierdzam te doniesienia. Udało mi się nawet zdobyć autentyczne zdjęcie elit tejże mafii.

[Obrazek: Tracz_i_ks._Antoni.jpg]
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Regent Stolicy Świętej i Kościoła Rotryjskiego
Suwerenny Wielki Książę Toskanii, 
 Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego, etc., etc.


[Obrazek: camerlingo.png]
Odpowiedz

#3
Ksiądz Dostojewski obudził się w szpitalu, wyjrzał przez okno i zobaczył wiernych którzy zmierzali do kościoła, szybko rozpoznał że to Bazylika św. Sabiny na Awentynie. Po kilku minutach drzwi sali otworzyły się i wszedł ksiądz Giuseppe Martini, którego ksiądz Dostojewski spotkał w Apostolskim Seminarium Duchownym.

- Szczęść Boże, księże Dostojewski - powiedział ksiądz Giuseppe.
- Witaj księże Giuseppe - odpowiedział ksiądz Dostojewski
- Właśnie aresztowano jednego z członków mafii, który nazywa się Giacomo Rossa - powiedział ksiądz Giuseppe. 

Ks. Tymoteusz Dostojewski został po południu wypisany ze szpitala i powrócił do swojego mieszkania, czuł się jednak źle, szczególnie po ostatnim incydencie. Lekarze zalecili księdzu że potrzebuje odpoczynku, ksiądz Dostojewski powiadomił wiernych że mszę świętą w Bazylice św. Sabiny odprawi jeden z księży pomagających ks. Dostojewskiemu, Giovanni Belucci. 

Gdy zegar w mieszkaniu wybił godzinę trzynastą księdza Dostojewskiego odwiedził ksiądz Marek Jędraszewski, który zaprzyjaźnił się z księdzem w RON. Po wizycie księdza ksiądz Dostojewski wrócił do swych zajęć, oglądając Radio Rotryjskie. 
(+Sanctitas Sua Clemens PP. V
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae

[Obrazek: 66f458b3f8357.png]
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2022 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2022 Styl © iAndrew 2016-2022 Edit © Axwell 2017-2022