Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław WieniawaZajęcie Apostolskiego Miasta i obalenie Patriarchy
Co prawda święcenia otrzymałem wskutek dwuznaczności, ale po sprostowaniach pozwolono mi zachować godności. Jeśli taka będzie wola, mógłbym prosić o przydzielenie do grupy?

A na herbatkę oczywiście można wpaść, jeśli to do mnie zaproszenie?
Uniżony sługa

X. Tadeusz Soplica

Kapelan Duszpasterstwa Starorotryjskiego, Proboszcz Parafii personalnej pw. Ducha Świętego,
Obywatel Rotrii, Sarmacji, Cesarstwa Bizantyjskiego,Rzeczpospolitej Obojga Narodów i Pustkowi Winków,
Odpowiedz

My Ciebie Synu nominujemy i przeprowadzimy inwestyturę. Zachowaj spokój i cierpliwość. Także będzie inwestytura nasza wpierwej.
dr net. Stanisław kardynał Wieniawa OSI
Kardynał Biskup Urbino
Wikariusz Generalny Stolicy Apostolskiej 
[Obrazek: n4QtGs.png]
Odpowiedz

Jezu… co tu się dzieje?
† PIUS VIII, PATRIARCHA ROTRIAE
Odpowiedz

Ano, przewrót się stał
Uniżony sługa

X. Tadeusz Soplica

Kapelan Duszpasterstwa Starorotryjskiego, Proboszcz Parafii personalnej pw. Ducha Świętego,
Obywatel Rotrii, Sarmacji, Cesarstwa Bizantyjskiego,Rzeczpospolitej Obojga Narodów i Pustkowi Winków,
Odpowiedz

Ordnung muss sein. Musimy chronić Państwa Kościelnego.
Odpowiedz

Obawiam się, że plan reformy zaczyna się walić
Uniżony sługa

X. Tadeusz Soplica

Odpowiedz

Myślę, że ten plan odbudowy trzeba oprzeć nie na rewolcie, w na powrocie do źródeł. Ad fontes moi mili, ad fontes.
Odpowiedz

(15.01.2023, 14:39:25)Pio Maria de Medici napisał(a): Myślę, że ten plan odbudowy trzeba oprzeć nie na rewolcie, w na powrocie do źródeł. Ad fontes moi mili, ad fontes.

Zgadzam się całkowicie z Eminencją. 

Z reformami jest jak z puszczaniem bąka. Jeśli idzie na siłę, gówno wyjdzie
Uniżony sługa

X. Tadeusz Soplica

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2023 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2023 Styl © iAndrew 2016-2023 Edit © Axwell 2017-2023