Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław WieniawaCelebra potępiająca RON i odszczepieńców
#1
Celebra potępiająca RON i odszczepieńców od Kościoła Rotryjskiego

II II MMXXIII

[Obrazek: pieklo.jpg]

Wczesnym rankiem dnia 2 lutego Roku Pańskiego 2023 odbyła się w Bazylice Laterańskiej uroczysta celebra pod przewodnictwem Wikariusza Generalnego Jego Eminencji Stanisława kardynała Wieniawy OSI. Tłum wiernych obserwował, jak Wikariusz pontyfikuje w czarnych szatach liturgicznych uroczyste nabożeństwo potępiające RON i odszczepieńców od Kościoła Rotryjskiego. Wszyscy czekali na kazanie kardynała, w którym będzie on grzmiał na temat heretyków.
[Obrazek: 23116801_1179448248823547_7756549608344077711_o.jpg]


Cytat:[Obrazek: n4QtGs.png]


Tak, jak Pan spuścił deszcz siarki i ognia z nieba na Sodomę i Gomorę, tak zniszczyć winien Rzeczpospolitą Obojga Narodów, która ciężkich występków dopuściła się względem Kościoła Rotryjskiego - Matki całego Pollinu. To siedziba grzeszników i potępieńców, klonerów i aprobujących kloning. Nie ma tam żadnego sprawiedliwego. Plemię żmijowe i wężowe! Nawróćcie się, póki jest jeszcze czas. Ukorzcie się, obleczcie w wory pokutne i pełznijcie ku bram Pałacu Apostolskiego, błagając o wybaczenie. Inaczej zostaniecie zrównani z powierzchnią ziemi. Przestańcie nielegalnie okupować odwiecznie rotryjskie Księstwo Urbino. Oddajcie nam zniewolony tam biedny rotryjski lud. Nie każcie podejmować interwencji, bo ta będzie sroga i ostateczna.

Lisewicz - zdradziłeś Kościół, splamiłeś swoje dawne szaty kardynalskie, stając się Judaszem, wybierającym srebrniki nad sprawiedliwość i wierność Panu! Judasz za ten czyn szatański zapłacił najwyższą cenę. Ty możesz jeszcze zboczyć z tej drogi, która wiedzie cię do czeluści piekielnych.

Windsor - twój czyn judaszowy jest raną, którą wyrządziłeś Kościołowi! Nazywasz się arcybiskupem? Nie jesteś żadnym biskupem, co najwyżej herezjarchą takim, jak twój nowy bożek Piwski - sługa szatana, klon stworzony do zwodzenia wiernych. Pan powiedział o takich jak zwodzicielach jak ty - lepiej byłoby, abyście uwiesili sobie kamień młyński u szyi i rzucili w odmęty oceanu.

Piwski - jesteś fałszywym prorokiem, przed którym pisma ostrzegają! Wilkiem w owczej skórze, gadem i wężem kusicielem przebrzydłym. Biada tobie i tym, których wodzisz na pokuszenie. Prowadzisz ich, diabli synu, wprost do kotłów wypełnionych smołą i płynnym ołowiem. Bądź przeklęty na wieki.

Dostojewski - oszuście, złodzieju i klonerze! Dostąpiłeś zaszczytu bycia Ojcem Świętym, by teraz ponownie w chwili swojego szaleństwa zdradzić Kościół i przyłączyć się do odszczepieńców. Jesteś opętany przez złe duchy i nie ma dla ciebie potępienia. Imię twoje Legion tak, jak liczne są klony, które tworzyłeś. Nigdy nie będzie dla ciebie możliwości powrotu. Zgnij i przepadnij w piekle!

Tauer, Radziwiłł - wymyślając heretyckie wyznania oraz opluwając Święty Kościół Rotryjski jesteście jak ci, którzy proroka Elizeusza wyzywali od łysola. Ten jednak zawezwał imienia Pana i jego prześladowcy zostali rozerwani przez niedźwiedzie. Także i was czeka taki los, jeśli się nie opamiętacie. Swój kraj obmierzły w oczach Pana doprowadzicie do zguby. Żadni z was szlachcice, a jedynie parobasy i podnóżki diabelskie.

Wszyscy, którzy tworzycie konkurencyjne dla jedynego i prawdziwego Kościoła w Pollinie - Świętej Matki Kościoła Rotryjskiego wyznania. Posłuchajcie, co mówi o was Pismo:

"Otóż wy jesteście niczym i wasze dzieła są niczym;
obrzydliwością jest ten, kto was wybiera". (Iz 41, 24).
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2023 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2023 Styl © iAndrew 2016-2023 Edit © Axwell 2017-2023