Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giovanni del MonteSzczęść Boże
Niech będzie pochwalony Jezus Chrustus.
Dobry wieczór, wszystkim forumowiczom. Zarejestrowałem się na forum z ciekawości. 
Zainteresowany jestem spróbowaniem w byciu kapłanem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Smile 

Pozdrawiam Was.
Odpowiedz

Laudetur,
patrząc z pozycji gościa zagranicznego, obawiam się, że przy aktualnym poziomie aktywności w Rotrii może to być trudne. Ale kto wie.
[-] 1 użytkownik polubienia ten post.
  • Giovanni del Monte
Odpowiedz

(13.11.2023, 23:01:29)Vilarte napisał(a): Laudetur,
patrząc z pozycji gościa zagranicznego, obawiam się, że przy aktualnym poziomie aktywności w Rotrii może to być trudne. Ale kto wie.
Szczęść Boże. Witam. Szczerze to nie spodziewałem się praktycznie żadnej odpowiedzi. Nawet spisałem już to forum na straty, ale jakoś wczoraj z ciekawości zajrzałem i aż zaniemówiłem z wrażenia, widząc ogłoszone sede vacante. Ciekawe czy coś sie tutaj w końcu zmieni czy coś ruszy do prozdu czy nadal pozostanie w tym samym miejscu... :|
  • Vilarte
Odpowiedz

@Giovanni del Monte potencjał jest, bo nisza narracyjna Rotrii jest wyrazista i nikt inny do niej nie pretenduje, tylko trzeba określić cele. Tak jak tu już kiedyś pisałem kilka razy - szansę widziałbym w skupieniu się zarówno na prowadzeniu narracji, jak i na realnej ewangelizacji. Inaczej to jest trochę biblijna sól, która utraciła swój smak.
Zapraszam przy okazji do odwiedzin naszej katedry w Hasselandzie.
  • Giovanni del Monte
Odpowiedz

Rotria po prostu potrzebuje ludzi, żeby przetrwać. My, "starzy Rotrowie", po prostu nie wystarczymy, bo jest nas za mało i niestety życiowe sprawy nie pozwalają na oddanie się tej zabawie w pełni. Na wagę złota jest każda osoba, która chce się poświęcić pracy na rzecz tego dzieła, oczywiście z wyjątkiem klonerów. Serdecznie Brata zachęcam do zostania z nami. Rotria Brata potrzebuje.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość, 
Jego Eminencja x. dr net. Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Dziekan Świętego Kolegium Kardynalskiego,
Prymas Brodrii,  Arcybiskup Trydentu, Wielki Książę Toskanii, etc.

[Obrazek: herb-uwschodniony.png]
  • Giovanni del Monte
Odpowiedz

Ze swojej strony generalnie życzę powodzenia i mobilizacji pod względem serwera i domeny (nie wiem, jak serwer, domena padnie 23 lutego ok. 16:00).
Orjon Surma
administrator forum Państwa Kościelnego Rotria
  • Giovanni del Monte
Odpowiedz

(27.01.2024, 17:00:54)Vilarte napisał(a):
@Giovanni del Monte potencjał jest, bo nisza narracyjna Rotrii jest wyrazista i nikt inny do niej nie pretenduje, tylko trzeba określić cele. Tak jak tu już kiedyś pisałem kilka razy - szansę widziałbym w skupieniu się zarówno na prowadzeniu narracji, jak i na realnej ewangelizacji. Inaczej to jest trochę biblijna sól, która utraciła swój smak.
Zapraszam przy okazji do odwiedzin naszej katedry w Hasselandzie.
Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź i rady. Postaram się skorzystać, jeśli zostanę tu na dłużej. 
Póki co nie rozważałem jeszcze rejestracji na innych forach, ale niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości odwiedzę katedrę Ekscelencji. Smile

(27.01.2024, 21:17:44)Aurelio de Medici y Zep napisał(a): Rotria po prostu potrzebuje ludzi, żeby przetrwać. My, "starzy Rotrowie", po prostu nie wystarczymy, bo jest nas za mało i niestety życiowe sprawy nie pozwalają na oddanie się tej zabawie w pełni. Na wagę złota jest każda osoba, która chce się poświęcić pracy na rzecz tego dzieła, oczywiście z wyjątkiem klonerów. Serdecznie Brata zachęcam do zostania z nami. Rotria Brata potrzebuje.
Dobrze, dziękuję za Pańską wypowiedź. Przyjąłem Wasz post do wiadomości. Napiszcie mi co mogę dla Was zrobić, czego byście oczekiwali, co miałbym robić, a także co Rotria może mi zaoferować. Myślę, że istnieje szansa dojść do porozumienia jeśli będziemy rozmawiać. 
Smile

(27.01.2024, 23:02:19)Orjon Surma napisał(a): Ze swojej strony generalnie życzę powodzenia i mobilizacji pod względem serwera i domeny (nie wiem, jak serwer, domena padnie 23 lutego ok. 16:00).
Ekscelencjo, przepraszam, ale czemu domena ma paść akurat 23 lutego? Trochę to złowieszcze i smutne...
Odpowiedz

(28.01.2024, 12:35:56)Giovanni del Monte napisał(a):
(27.01.2024, 23:02:19)Orjon Surma napisał(a): Ze swojej strony generalnie życzę powodzenia i mobilizacji pod względem serwera i domeny (nie wiem, jak serwer, domena padnie 23 lutego ok. 16:00).
Ekscelencjo, przepraszam, ale czemu domena ma paść akurat 23 lutego? Trochę to złowieszcze i smutne...

Bo wtedy wygasa jej ważność.
Orjon Surma
  • Giovanni del Monte
Odpowiedz

(28.01.2024, 13:56:04)Orjon Surma napisał(a):
(28.01.2024, 12:35:56)Giovanni del Monte napisał(a):

Bo wtedy wygasa jej ważność.
A można ją jakoś przedłużyć?
Giovanni del Monte
Odpowiedz

Tak. Kontaktując się z właścicielem serwera, Mikołajem Drederem.
Orjon Surma
  • Giovanni del Monte
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2024 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2024 Styl © iAndrew 2016-2024 Edit © Axwell 2017-2024